Dzień Nowych Technologii w Edukacji – zapraszamy do udziału

Weź udział w DNTE i zgłoś swoją inicjatywę

Zachęcamy do zorganizowania Dnia Nowych Technologii w Edukacji w swojej szkole, placówce oświatowej czy przedszkolu. Mogą to być zajęcia, warsztaty, prezentacje multimedialne, gry, zabawy, projekcje filmów, spotkania z ciekawymi osobami, a także pokazowe lekcje dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do zgłaszania zaplanowanych inicjatyw w ramach DNTE do 16 marca br. przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja.

 

Konkurs na najlepsze wydarzenia

Wszystkich tych, którzy zarejestrują swoje aktywności przez formularz zgłoszeniowy w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji będą mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze wydarzenie. Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi. Zgłoszenia można przesyłać do 17 kwietnia br.

 Warunkami uczestnictwa w konkursie są:

    1. zgłoszenie przez szkołę/placówkę oświatową wydarzenia DNTE,
    2. zorganizowanie 20 marca br. aktywności w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji,
    3. przygotowanie relacji z wydarzenia DNTE za pomocą edytora dostępnego na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej www.epodreczniki.pl.

 

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie wydarzenia. Podmioty zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

 

Inauguracja III edycji DNTE

Ogólnopolska inauguracja III edycji Dnia Nowych Technologii w Edukacji odbędzie się 20 marca br. w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu. W wydarzeniu weźmie udział Maciej Kopeć Podsekretarz Stanu w MEN. Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji, w tym specjalne pokazy wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji.

MATERIAŁY:

Regulamin DNTE

info: MEN